בית ספר קדמה ירושלים

בית ספר מצטיין של משרד החינוך לשנת הלימודים תשפ"א

על בית הספר שלנו

חינוך מעל הכל

בית ספר שהוא בית של חינוך לכל באיו: מורים ואנשי צוות, תלמידים, הורים וקהילה. ביסודות בית זה, האמונה בכוחה של עשייה חינוכית ככלי לשינוי אישי וחברתי. קשרים ומערכות יחסים טובים ומשמעותיים הם אלה שיצמיחו מורים ותלמידים מתמודדים, בוחרים, מצליחים, מחייכים, יוזמים.

סיור וירטואלי

אירועים אחרונים

אירועים אחרונים

פתיחת שנה

היום הראשון של הלימודים של שנת תשפ"ב היה חגיגי, מרגש, והיווה מפגן אנושי של כ'ח שהוא בעצם מספר המחזור החדש שמצטרף לקדמה. למרות מגיפת הקורונה התכנסנו כולם כדי להמשיך במסורת של פתיחת שנה חגיגית ולהתחיל בהגשמת היעדים והמטרות של בית הספר. מחזור כ'ג השמיניסטים קבלו בחום, אהבה ושוקולדים את המחזור החדש. והבטיחו קליטה רכה לתלמידים החדשים בבית הספר.

בית ספר מצטיין לשנת לימודים תשפ"א

גאים ונרגשים להיות חלק מרשימה מכובדת של בתי ספר בישראל על הצטיינות יתרה והגעה להישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים. עשייה חינוכית, תרומה לקהילה ושאיפה למצוינות הם רק חלק מהערכים שהובילו את צוות ההוראה והתלמידים להישג המרשים! ברכות להנהלה ולצוות האדיר שלנו על עבודה מקצועית ללא פשרות ושמירה על רף גבוה בכל תחומי החינוך 💪🏆🥇📕🧑‍🎓

שבוע מודעות לגלישה בטוחה

כלל תלמידי בית הספר והצוות יצאו לסיור סליחות בסימן 'ותשובה ותפילה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה.' התשובה קושרה לדוד המלך שהיה בעל תשובה, את התפילה קיימנו בכותל, והצדקה התבטאה בביקור במפעליו של מונטיפיורי. בנוסף ביקרנו בטחנת הרוח ובמרכבתו של מונטיפיורי שפרץ את הדרך ותמך בשכונות שקמו מחוץ לחומת ירושלים.

פעילויות

פעילויות

הפקת קליפ לשיר "מתחילים מחדש" - תלמידי בית הספר

עמותת שיעור אחר

למעלה מ-5 שנים פועלת עמותת "שיעור אחר" בשיתוף פעולה עם בית הספר, מטרת העמותה היא קידום שוויון הזדמנויות בחינוך ולעידוד מעורבות של אזרחים עם ילדים שאין להם גישה

גדנ"ע

תלמידות ותלמידי כיתה י"א יצאו לשבוע גדנ"ע בבסיס שדה בוקר שבדרום. הם התנסו בחוויות חדשות ומאתגרות: לעלות על מדים, זמני צבא ומשמעת צבאית, שדאות, אוהלים, מטווחים ועוד..

יוזמת חורף חם

בית ספר קדמה שם לעצמו את ערך השוויון כבסיס לכל עשייתו החינוכית. כך נולדה יוזמת 'חורף חם' של כיתה ז' לאיסוף וחלוקה של ערכות חורף למי שזקוקים לכך.

הנהלה

הנהלה

מיכל חדד

מנהלת בית הספר

יניב דנינו

מנהל חטיבה עליונה

שלומית דרעי

מנהלת כיתות ז-ט

בוגרים

אושרי קריאף

מחזור ו
תואר ראשון בחינוך ומורה בבית הספר בהווה

שיראל שאקי

מחזור ח׳
עורכת דין - בוגרת תואר ראשון במשפטים

אלעד יונה

מחזור ג
מהנדס תוכנה, ראש צוות פיתוח בסטראטאפ רפואי

גילי בידרמן

מחזור יא׳
תואר ראשון ברפואת חירום באוניברסיטת בן גוריון שנה 3
סגירת תפריט
Open chat
היי
איך נוכל לעזור?