הסיפור שלנו

"הרעיון היה פשוט, מאוד בסיסי: חינוך טוב צריך להינתן לכולם"
(ד"ר שלמה סבירסקי, ממייסדי קדמה)

אז מי אנחנו?

בית הספר שלנו נולד בשנת 1994,  כדי לאפשר חינוך עיוני איכותי בקהילה. בית חינוכי עם זיקה למסורת ולתרבות של התלמידים, עם תפיסת עולם חברתית – שוויונית.

בבית הספר לומדים תלמידים ותלמידות מכיתה ז' עד י"ב, כל כיתה מונה עשרים וחמישה תלמידים, על מנת לאפשר למידה משמעותית, למידה מתוך עניין, סקרנות וחוויה. כל כיתה בבית הספר מלווה על ידי שני מלווים -מחנכים. 

מודל המלווים 

כל כיתה בבית הספר מלווה על ידי שני מלווים – מחנכים . מודל המלווים הוא מודל ייחודי שפותח בקדמה לאורך השנים, בו כל כיתה מלווה על ידי שני מחנכים ומחנכות, כל התלמידים עטופים ומלווים מכל הבחינות: לימודית, חינוכית וחברתית.

בבית הספר תפיסה פדגוגית ייחודית; תכנית הלימודים מגוונת ומחוברת לעולמות התוכן והעניין של התלמידים. התלמידים לומדים באשכולות למידה בהם משולבים מספר תחומים יחד ומאפשרים העמקה לצד יצירתיות.

חינוך עושים באהבה

בית הספר מהווה בית לכל באיו: מורים ואנשי צוות, תלמידים, הורים והקהילה. הקשרים ומערכות היחסים מהווים את הבסיס והיסוד לבית זה. דיאלוג פתוח ובגובה העיניים מאפשר לכל אחד ואחת בבית הספר להכיר את עצמו ואת זולתו טוב יותר, לנהוג בכבוד כלפי כולם, לשאוף להצליח ולהאמין שאפשר. 

סגירת תפריט
נגישות
Open chat
היי
איך נוכל לעזור?