בוגרי קדמה

הבוגרים והבוגרות של קדמה מסיימים את בית הספר, אבל קדמה לא עוזבת אותם.
להיות בוגר/ת של קדמה זה לזכות במשפחה לכל החיים, ולדעת שהמשפחה ממשיכה להאמין בך ולהיות שם עבורך תמיד.

הדלת של קדמה תמיד פתוחה עבור הבוגרים והבוגרות של ביה”ס. הם/ן משתפים ומתייעצים עם המורות/ים, בלבטים על המשך הדרך וגם בחיים האישיים, או סתם קופצים לבקר ולהגיד שלום.
בעמותה פועל מערך תמיכה וליווי שכולל ליווי בהרשמה ללימודים גבוהים: ייעוץ והכוונה לגבי תחומי לימודים ומוסדות להשכלה גבוהה וגם ליווי במהלך הלימודים, קורסי הכנה לבחינת הפסיכומטרי (פרויקט “גשר לאוניברסיטה”), וכן קרן מלגות המעניקה מלגות להשכלה גבוהה במוסדות אקדמאים.
בנוסף מקיימת העמותה עבור הבוגרים והבוגרות סדנאות מעשירות לשיפור מיומנויות אישיות ולימודיות, ימי עיון ומפגשים חברתיים.

אילו כלים קיבלו הבוגרות והבוגרים של ביה”ס בקדמה? איך הם ליוו אותם בהמשך הדרך וגם השפיעו על הבחירות שלהם בלימודיהם בהמשך? צפו בארבעה בוגרים שהמשיכו ללימודים גבוהים מספרים: גילי בידרמן, סיון גנון חזן, שמואל דהן ושחר סויסה.

בוגרים מספרים:

בית ספר עם אג'נדה מיוחדת במינה: שכל אחד יכול! בית הספר היחיד שעד היום חשה בצורך להוקיר לו תודה ואין באמת מספיק מילים שיוכלו לתאר זאת. לפני קדמה, לא האמנתי שאפשר להצליח, להשכיל, ולצמוח. למדתי לפני כן בבית ספר שלא האמין בתלמידיו ועם היכרותי עם קדמה הבנתי שהוא בית ספר מיוחד שאין לתאר- מליווי צמוד של מורים, שיחות אישיות בפרקי זמן קצרים, לימוד לבגרויות בביתם הפרטי של המורים וכן הלאה. הצוות החינוכי בבית הספר מקנה ערכים חברתיים וחינוכיים ומודל בית הספר מהווה השראה רבה.

מור ניסימי- מחזור יא
בוגרת תואר ראשון בחינוך ובהוראה

"קדמה זה בסיס מדהים לחנך אותנו ואת ילדנו כבני אדם טובים: ערכים, נכונות לעזור לחברים, סביבה חמה ואוהבת, ומשם הכל צומח. ברגע שתלמיד מרגיש שאכפת למורות ממנו ושהוא בסביבה שיודעת להקשיב לו, הוא גם ייתן מעצמו וימקסם את היכולות שלו."

אלעד יונה מחזור ג
מהנדס תוכנה, ראש צוות פיתוח בסטראטאפ רפואי

"הייתי חייל שנלחמו עליו בביה"ס קדמה… אם לא הייתי מגיע לקדמה, אני לא יודע איפה הייתי היום. נלחמו עלי, נתנו לי כלים והאמינו בי. בזכות מה שהבנתי, למדתי וקיבלתי, התמלאתי ברצון לתת חזרה. והיום נתינה היא חלק מאוד מרכזי בחיים שלי."

אושרי קריאף מחזור ו
בוגר לימודי תואר ראשון בחינוך ומורה בבית הספר

הגעתי לבית הספר בכיתה ז' ומיד עטפו אותי בחום. למלווים היה אכפת ממני מהרגע שהתחלתי ללמוד בבית הספר. הם היו שם ברגעים הקשים גם כשזה לא היה נוגע ללימודים. עזרו תמיד בכל שאלה או בקשה שלי, כיבדו ותמיד העריפו עליי אהבה עצומה. בזכותם הגעתי לתעודת בגרות טובה ואפילו מאוד. אני היום אחרי שירותי הצבאי שגם אותו צלחתי בהצטיינות בעזרת הערכים והידע שרכשתי בבית הספר. ערכים של שוויון, שלכל אחד מגיעה הזדמנות להצליח ולהראות את הכישורים שלו, כי לכל אחד יש את היכולת ובקדמה פשוט מגלים איך להביא אותה לידי ביטוי.

שיראל שאקי - מחזור ח
עורכת דין - בוגרת תואר ראשון במשפטים

את מה שלמדתי בבית הספר לא ניתן לכמת. לא בכסף, ובטח שלא בתעודת בגרות קטנה. היום, לאחר שהוסמכתי להיות עורכת דין, אני מבינה שהמעבר לבית ספר קדמה היה הצעד המשמעותי והחשוב בחיי! לא בגלל תעודת הבגרות שהצלחתי להוציא (ובציון גבוה אם יורשה לי לומר), אלא בגלל הערכים שלמדתי והעקרונות שילוו אותי כל חיי. הביטחון שקיבלתי מכל כך הרבה אנשים סביבי. הרצון העז לא לוותר לי, לא לוותר עליי. ואם אתם נלחמים אז מי אני שאוותר לעצמי?! היום כעורכת דין אני יודעת שלקדמה יש חלק מרכזי באדם שנהייתי וברישיון שקיבלתי.

סגירת תפריט
נגישות
Open chat
היי
איך נוכל לעזור?